Przewaga płytek imitujących marmur nad naturalnym kamieniem

Chociaż marmur jest znacznie gęstszy niż inne kamienie naturalne, takie jak trawertyn, jego powierzchnia jest nadal naturalnie porowata i wymaga uszczelnienia, aby uniknąć plam.

Naturalny marmur jest również droższy i cięższy, a jego instalacja jest dość trudna. Gres charakteryzuje się dużą wytrzymałością i łatwością konserwacji, dlatego wiele osób decyduje się na płytki imitacja marmuru zamiast naturalnego kamienia.

Przewaga płytek imitujących marmur nad naturalnym kamieniem

Płytki imitacja marmuru nie tylko do łazienki

Instalacja marmuru nie jest prosta, jest naprawdę czasochłonnym i skomplikowanym procesem, jak również kosztownym. W rezultacie właściciele nieruchomości wybierają płytki imitacja marmuru, ponieważ jest to łatwiejsza i znacznie tańsza alternatywa. Jest to świetna opcja zastąpienia złożonego procesu instalacji kamienia przy jednoczesnym uzyskaniu wymaganego wyglądu. Wyjątkowy proces produkcyjny pozwala uzyskać płytki wyglądające jak marmur w pożądanym rozmiarze, kształcie i grubości. Co więcej, nie ma problemów związanych z polerowaniem lub jakimkolwiek innym procesem konserwacyjnym.

Marmur jest drogi i kupują go tylko ci, których na niego stać. Natomiast płytki imitacja marmuru może zakupić każdy, kto chce mieć taką stylistykę w swojej kuchni, łazience czy na podłodze w salonie lub przedpokoju. Płytki gresowe naśladujące marmur to niezliczone możliwości projektowe, odporność na plamy, zerowa porowatość, doskonałość rektyfikowanych krawędzi i wiele innych zalet. Są również łatwe i tanie w utrzymaniu, a ich wygląd nie różni się od naturalnego marmuru.

Płytki imitacja marmuru są niedrogimi opcjami podłogowymi w porównaniu z naturalnym kamieniem. Jeśli więc chcesz uzyskać wspaniały wygląd marmuru w swoim domu, ale nie chcesz wydawać wiele pieniędzy, zainwestuj w wysokiej jakości płytki gresowe i przekształć swoje wnętrza w bardziej eleganckie i stylowe. Płytki imitacja marmuru zakupisz także w sklepach online, na przykład na stronie https://kaflando.pl. Płytki gresowe można wykorzystać do stworzenia atrakcyjnej atmosfery zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, ponieważ jest to produkt wodoodporny, mrozoodporny i niezwykle wytrzymały.

Posted in Dom