Nowoczesna dermatologia estetyczna

Uroda i młodość jest czymś, co niestety przemija.

Nie możemy opóźnić procesu starzenia, ale na pewno możemy sprawić, aby nasza młodzieńcza uroda zachowała się jak najdłużej. Kobiety coraz częściej dbają o siebie i odwiedzają salony kosmetyczne, gdzie poddają się różnym zabiegom, na przykład oczyszczania twarzy, ujędrniania, usuwania pajączków. Jest wiele metod, które pomagają utrzymać skórę w dobrej kondycji, napinając i nawilżając ją od środka, jednak sami powinniśmy również dbać w miarę swoich możliwości o to, by jak najdłużej taka pozostała.

Nowoczesna dermatologia estetyczna

Zabiegi odmładzające skórę HIFU

Wiele porad dotyczących dbania o skórę znajdziemy w katalogach i gazetach tematycznych, choć wiadomo, że najbardziej zdrowo jest dla niej nie palić, nie nakładać zbyt dużo pudru i kosmetyków, czy nie wystawiać się na zbyt duże działanie słońca. Jednym z zabiegów kosmetycznych jest odnowa biologiczna, gdzie klienci korzystają z różnych kąpieli zdrowotnych, kąpią się w glinkach, korzystają z masaży, czyli takie małe spa dla ciała i duszy. Warto raz na jakiś czas poddać się takiej odnowie biologicznej, nie tylko ze względu na urodę, ale i na kondycję psychiczną.

Medycyna estetyczna wykorzystuje obecnie wiele nowoczesnych rozwiązań, przykładowo ultradźwięki, dzięki którym możemy prowadzić lifting twarzy HIFU, który może poprawić napięcie skóry oraz zredukować zmarszczki na twarzy oraz szyi. Zabieg ma na celu stymulację produkcji kolagenu, regeneracji skóry, pierwsze efekty możemy zobaczyć już po kilku miesiącach. Zabieg może być powtarzany, w ten sposób możemy także nieco wymodelować łuki brwiowe czy też kości policzkowe.

Zabieg HIFU może usunąć także tak zwane kurze łapki, redukować podwójny podbródek, zatem zabiegi tego typu cieszą się dużą popularnością wśród wielu osób, które chcą nieco poprawić swój wygląd. Tego typu usługi prowadzone są w gabinetach kosmetycznych, więcej informacji na ten temat możemy uzyskać na stronie http://klinika-urody.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/zabiegi-odmladzajace/zabieg-hifu. Zabiegi na skórze są obecnie bardzo bezpieczne, w kosmetyce wykorzystuje się nowoczesne urządzenia wytwarzające ultradźwięki, bezpieczne dla naszej skóry oraz dla naszego zdrowia.